23 листопада відбулося засідання МО класних керівників. 

Класним керівником 7-А класу

проведено виховну годину на тему "Життя за правилами успіху" 

 

Учителем хімії Півкач Е.І.

проведено Всеукраїнську гру "Геліантус" 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху 

 

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху проведено єдиний урок з безпеки руху «Безпека на дорозі-безпека життя».

Організовано перегляд відеороликів з безпеки дорожнього руху «Не сідай п’яний за кермо», «Не перевищуй швидкість»,   «Дотримуйся правил-збережи життя».

 

Проведено засідання круглого столу «Безпека дорожнього руху».

 

Тиждень знань безпеки життєдіяльності 

"Легко вогник запалити, та не просто загасити" 

 

 

Виставка стінгазет 

 

Показ мультфільмів для учнів 2-4 класів 

 

 

Конкурс-змагання між учнями 5-9-х класів

 

За підсумками конкурсу

І місце посів - 6-Б клас

ІІ - 5-А, 5-Б класи

ІІІ - 7-Б,8-Б,9-А класи

 

Тиждень біології у школі 

 

У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом “Шкільна бібліотека — за здоровий спосіб життя”, бібліотекарем школи проведено бесіди про здоровий спосіб  життя та зустріч з лікарем сан. «Сонячне Закарпаття» Завадяком М.І., який дав корисні поради як зберегти своє здоров'я. 

 

У рамках проведення тижня місцевої демократії з учнями старших класів

проведено семінар "Молодь проти корупції"

 

 

Операція "Турбота" 

09 жовтня у школі  проведено VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

З 02 по 31 жовтня 2017 року в школі стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом “Шкільна бібліотека — за здоровий спосіб життя” 

Вчитель - непроста та благородна професія. Вчителі - це ті люди, які допомагають нам пізнавати світ день за днем. Вони не тільки вчать нас математиці, літературі або фізиці тощо. Вчителі докладають зусиль, щоб ми були дружніми, ввічливими, старанними та розвивали свої здібності й таланти. Адже учитель є не тільки викладачем якогось предмету, він також вихователь для дітей та підлітків.

Напередодні свята, учні школи привітали своїх учителів зі святом.

              Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

Новий 2017-2018 навчальний рік у нашій школі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!» І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний крок може зупинити щасливу дитячу ходу, замінивши її болем.

За статистичними даними щороку спостерігається значне зростання ДТП за участю дітей. Зважаючи на це, зусилля педагогів в перші дні навчального року були спрямовані на повторення з дітьми правил безпечної поведінки на вулицях.

Місячник «Увага! Діти на дорозі!» тривав з 01 по 30 вересня 2015р. За цей період була проведена належна виховна робота, спрямована на прищеплення дітям навичок безпечної поведінки на дорозі, запобігання випадків травмування дітей в автопригодах та під час м місяця по класам пройшли виховні години «Безпечний шлях до школи»«Увага на дорозі», «Правила дорожні ти знай і виконуй» та бесіди «На наших вулицях», «Дорожня розмітка,  "Перехрестя та їх види". Учні не тіки пригадали правила дорожнього руху, а й на практиці вчилися правильно переходити дорогу. У кожному класі було визначено кращих знавців правил дорожнього руху.

Було написано диктанти з безпеки дорожнього руху та здоров'я учнів. У щоденниках учні  склали схему-маршрут «Безпечна дорога до школи».

У межах місячника безпеки на дорозі проведено конкурс малюнків «Вулиця повна несподіванок» та конкурс буклетів і стіннівок «Безпечна вулиця».

Заходи проведені, і педагогічний колектив мають надію, що відтепер наші діти будуть втілювати на практиці ті правила, які обговорювалися в школі. проведення  заходів з ПДР. Ми переконані, що лише цілеспрямована виховна робота з профілактики дорожньо-транспортного травматизму допоможе вирішити таку гостру проблему сьогодення, як травмування дітей на автошляхах міста і за його межами.

                    Олімпійський тиждень 2017

З 18по 22 вересня 2017 року в школі пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню працівника фізичної культури. Метою Тижня було виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Вчитель фізкультури Копосович І.І. протягом Тижня провів ряд спортивних заходів для учнів середньої та старшої школи.

Для учнів 5-11 класів були проведені такі спортивні змагання, як стрибки в довжину з місця, підтягування на перекладені (серед хлопців), згинання розгинання рук в упорі лежачи (серед дівчат), нахили тулуба уперед з положення сидячи (вправа спрямована на розвиток гнучкості).

Для учнів 5-7 класів проведено міні-турнір з футболу. Перемогу здобула команда учнів 7-го класу. Для 8-11класів проведено міні-турнір з баскетболу. Перемогла команда учнів 9-го класу.

Протягом Тижня учні 5-11класів мали змогу позмагатися в турнірі з настільного тенісу.

Варто наголосити, що олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття.

 

До Всеукраїнського Дня вишиванки, 18 травня проходив флешмоб

на тему «А над світом українська вишивка цвіте»,

 

до якого залучилися учні та вчителі нашої школи