23 листопада відбулося засідання МО класних керівників. 

Класним керівником 7-А класу

проведено виховну годину на тему "Життя за правилами успіху" 

 

Учителем хімії Півкач Е.І.

проведено Всеукраїнську гру "Геліантус" 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху 

 

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху проведено єдиний урок з безпеки руху «Безпека на дорозі-безпека життя».

Організовано перегляд відеороликів з безпеки дорожнього руху «Не сідай п’яний за кермо», «Не перевищуй швидкість»,   «Дотримуйся правил-збережи життя».

 

Проведено засідання круглого столу «Безпека дорожнього руху».

 

Тиждень знань безпеки життєдіяльності 

"Легко вогник запалити, та не просто загасити" 

 

 

Виставка стінгазет 

 

Показ мультфільмів для учнів 2-4 класів 

 

 

Конкурс-змагання між учнями 5-9-х класів

 

За підсумками конкурсу

І місце посів - 6-Б клас

ІІ - 5-А, 5-Б класи

ІІІ - 7-Б,8-Б,9-А класи

 

Тиждень біології у школі 

 

У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом “Шкільна бібліотека — за здоровий спосіб життя”, бібліотекарем школи проведено бесіди про здоровий спосіб  життя та зустріч з лікарем сан. «Сонячне Закарпаття» Завадяком М.І., який дав корисні поради як зберегти своє здоров'я. 

 

У рамках проведення тижня місцевої демократії з учнями старших класів

проведено семінар "Молодь проти корупції"

 

 

Операція "Турбота" 

09 жовтня у школі  проведено VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

З 02 по 31 жовтня 2017 року в школі стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом “Шкільна бібліотека — за здоровий спосіб життя” 

 

 

З 1 вересня у школі проходила акція "Шанс на життя". Учнями школи було зібрано кошти у розмірі 9 864 гривні на лікування учениці 6-Б класу Гартавел Ганни. Дівчинка перебуває на лікуванні у Ізраілі.

Вчитель - непроста та благородна професія. Вчителі - це ті люди, які допомагають нам пізнавати світ день за днем. Вони не тільки вчать нас математиці, літературі або фізиці тощо. Вчителі докладають зусиль, щоб ми були дружніми, ввічливими, старанними та розвивали свої здібності й таланти. Адже учитель є не тільки викладачем якогось предмету, він також вихователь для дітей та підлітків.

Напередодні свята, учні школи привітали своїх учителів зі святом.

              Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

Новий 2017-2018 навчальний рік у нашій школі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!» І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний крок може зупинити щасливу дитячу ходу, замінивши її болем.

За статистичними даними щороку спостерігається значне зростання ДТП за участю дітей. Зважаючи на це, зусилля педагогів в перші дні навчального року були спрямовані на повторення з дітьми правил безпечної поведінки на вулицях.

Місячник «Увага! Діти на дорозі!» тривав з 01 по 30 вересня 2015р. За цей період була проведена належна виховна робота, спрямована на прищеплення дітям навичок безпечної поведінки на дорозі, запобігання випадків травмування дітей в автопригодах та під час м місяця по класам пройшли виховні години «Безпечний шлях до школи»«Увага на дорозі», «Правила дорожні ти знай і виконуй» та бесіди «На наших вулицях», «Дорожня розмітка,  "Перехрестя та їх види". Учні не тіки пригадали правила дорожнього руху, а й на практиці вчилися правильно переходити дорогу. У кожному класі було визначено кращих знавців правил дорожнього руху.

Було написано диктанти з безпеки дорожнього руху та здоров'я учнів. У щоденниках учні  склали схему-маршрут «Безпечна дорога до школи».

У межах місячника безпеки на дорозі проведено конкурс малюнків «Вулиця повна несподіванок» та конкурс буклетів і стіннівок «Безпечна вулиця».

Заходи проведені, і педагогічний колектив мають надію, що відтепер наші діти будуть втілювати на практиці ті правила, які обговорювалися в школі. проведення  заходів з ПДР. Ми переконані, що лише цілеспрямована виховна робота з профілактики дорожньо-транспортного травматизму допоможе вирішити таку гостру проблему сьогодення, як травмування дітей на автошляхах міста і за його межами.

                    Олімпійський тиждень 2017

З 18по 22 вересня 2017 року в школі пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню працівника фізичної культури. Метою Тижня було виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Вчитель фізкультури Копосович І.І. протягом Тижня провів ряд спортивних заходів для учнів середньої та старшої школи.

Для учнів 5-11 класів були проведені такі спортивні змагання, як стрибки в довжину з місця, підтягування на перекладені (серед хлопців), згинання розгинання рук в упорі лежачи (серед дівчат), нахили тулуба уперед з положення сидячи (вправа спрямована на розвиток гнучкості).

Для учнів 5-7 класів проведено міні-турнір з футболу. Перемогу здобула команда учнів 7-го класу. Для 8-11класів проведено міні-турнір з баскетболу. Перемогла команда учнів 9-го класу.

Протягом Тижня учні 5-11класів мали змогу позмагатися в турнірі з настільного тенісу.

Варто наголосити, що олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття.

 

             Свято Першого дзвоника!

Нас кличе дзвоник до шкільної ниви,

Прислухайтесь, який у нього спів!

Сьогодні діти незалежної Вкраїни

Сядуть за парти. Вже дзвоник продзвенів!

 

         1 вересня – День Знань, з якого починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

        Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і зазвичай нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

        1-го вересня у нашій школі відбулося свято Першого дзвоника. Гарний настрій, веселі посмішки і тепла атмосфера родинного свята панували на подвір’ї школи.

        Свято пройшло урочисто, було багато побажань від директора школи Туряниці І.П. та гостей .

        Особливі слова вітань прозвучали для першокласників. 

        Урочистості з нагоди святкування початку навчального року закінчились веселим закличним дзвоником на перший урок.

         Вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!

До Всеукраїнського Дня вишиванки, 18 травня проходив флешмоб

на тему «А над світом українська вишивка цвіте»,

 

до якого залучилися учні та вчителі нашої школи 

   Згідно плану роботи школи та плану підготовки школи та учнів з цивільного захисту з метою вироблення в учнів умінь, навичок чітко і грамотно діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту здоров’я та життя, вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок всіх учасників навчально-виховного процесу у захисті від наслідків стихійних лих і надзвичайних ситуацій, під які може підпадати школа,

16 травня 2017 року проведено "День цивільної оборони" . 

     Проведено тематичні виховні години у 5-11-х класах та практичну перевірку здатності учнів діяти за сигналом оповіщення ЦО

 

 

     Відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру „Сокіл” („Джура”), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 13.06.2012 року № 687, наказу відділу 01.03.2017 № 5 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл”(„Джура”) у 2017 році», з метою подальшого розвитку і популяризації у навчальних закладах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) (далі – гра „Джура”) як ефективного засобу патріотичного виховання учнівської молоді, 

16 травня 2017 року в об’єднаній територіальній громаді на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (сільський стадіон) проведно І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”). Змагалися у спритності 3 команди "Патріот" Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, "Полянські кузаки" Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, "Гайдамаки" Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

     За підсумками 6 етапів конкурсів перемогу здобула команда

Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів "Патріот". Вітаємо переможців!!!

 

      У суботу, 13 травня,  в  Закарпатському обласному палаці  дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» проходив підсумок ІІІ етапу обласного конкурсу присвячений Дню матері "Малюнок, вірш, лист до мами".

 

     Кращі роботи учнів були відзначені  дипломами департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА.

     У номінації кращий літературний твір «Лист мамі» Гартавел Марина, 9-Б клас, учитель Білей О.Д.

У номінації кращий твір образотворчого мистецтва «Малюнок мамі»  Лизанець Анастасія 7-А клас, учитель Гартавел М.П.

У номінації кращий літературний твір «Лист мамі»  Блискун Евіка, 8-Б клас, учитель Кушнірчук В.І.

У номінації кращий твір образотворчого мистецтва «Малюнок мамі»  Гартавел Ганна., 5-Б учитель Гартавел М.П.

 

   Щороку у травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

     Саме сьогодні, 8 травня, відбулося урочисте покладання вінків  біля пам'ятника у селі Плоске. У цьому заході взяли участь учні та адміністрація школи, сільський голова Дрогобецький І.І. та начальник відділу Лізанець П.І.  Полянської  об'єднаної територіальної громади.             Екскурс у минуле провів учитель історії Білей М.П., в якому  згадав про подвиги загиблих однасельчан під час війни. Підсумком усього було звернення до присутніх учителя української мови та літератури Білей О.Д.,яка побажала, щоб небо над Україною завжди було мирним і чистим, щоб усі жили в любові і злагоді, добробуті й міцному здоров'ї.

 

 

РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

         Минає 31 рік з дня Чорнобильської катастрофи, що сколихнула весь світ. Аварія на Чорнобильській АЕС забрала тисячі життів, зламала долі сотням тисяч сімей, перетворила великі площі родючих українських земель на зону відчуження, породила чимало екологічних медичних і соціальних проблем.

В нашій школі класними керівниками 1 – 11класів проведено  виховні години на теми  «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять»,  «Чорнобиль-відлуння трагедії». Педагогом – організатором Півкач Л.Ю. для учнів   6 – 8 класів організовано  перегляд  документального фільму «Чорнобиль. Загублений світ». Завідувачем  бібліотекою Хваста І.В. підготовлено виставку літератури  «Чорнобиль-скорбота пам’яті людської» , а учителем історії Білей М.П. проведено конференцію з учнями 9-х класів.

 

 

Писанкарство — один з найдавніших і найцікавіших видів творчості українського народу. Роботи наших учнів були представлені на обласному фестивалі «Воскресни, писанко!»