У нашій школі  31 травня 2018 року розпочалася   державна підсумкова     атестація,  яку більше знають під абревіатурою ДПА, – це головне випробування для українських школярів,  які закінчили навчання у 9-му класі. Екзаменування проходить у письмовій формі  і відповідає певним вимогам  МОН.  Перший іспит з української мови (диктант).

                                    Бажаємо успіхів випускникам!

 

26 травня відбулося урочисте відкриття першої табірної зміни в дитячому таборі оздоровлення та відпочинку, що працюватиме на базі спортивного закладу «Олімпія».

«Таланти багатодітної родини» - під такою назвою пройшов ХV обласний фестиваль-конкурс в ПАДІЮНі, присвячений Міжнародному дню сім’ї.

       «Таланти багатодітної родини» - під такою назвою пройшов

 ХV обласний  фестиваль-конкурс в ПАДІЮНі, присвячений Міжнародному дню сім’ї. В заході взяли участь більше сотні дітей з усіх куточків Закарпаття.

       Учасники з усієї області демонстрували свої таланти у таких номінаціях: "Музичне виконання", "Вокальне мистецтво", "Художнє слово", "Хореографічне мистецтво", "Оригінальний жанр", "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво".

       Мета фестивалю – відродження й популяризація культурних і моральних цінностей сім"ї, збереження народних родинних традицій, виявлення та підтримка талановитої молоді. Засновники й організатори фестивалю-конкурсу: департамент соціального захисту населення та департамент культури облдержадміністрації, Комунальний заклад "Обласний організаційно-методичний центр культури" Закарпатської обласної ради.

 

Оцінювали конкурсантів поважне журі, яке складалося з творчих особистостей області.
     Свої сили спробували і наші талановиті «зірочки» Гнаткович Евніка та Гнаткович Даніела. Серед 33 конкурсантів вони  посіли ІІ місце в номінації «Вокальне мистецтво» . Їх було нагороджено Дипломом лауреата ІІ ступеня та пам’ятними подарунками.

Протокол № 5

засідання  педагогічної ради

Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів

Полянської сільської ради

Свалявського району Закарпатської області

 

 

       11 травня у школі відбулося навчання з цивільної оборони, під час якого проведено евакуацію учнів зі школи, класними керівниками надано інформацію про кількість евакуйованих учнів. Учителем ЗВ Лізанцем С.Д. проведено інструктаж по оповіщенню ЦО. Медичний працівник школи Панькулич М.І. поінформувала учнів про надання першої медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях. 

   

 

 

 

    З 2 по 22 квітня проходила ХІІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця". Учнями школи зібрано кошти на медичне обладнання дітям з вадами слуху, у сумі 772 гривні

 

Вибір підручників

5 клас

Vstup do istoriii _pidruchnyk dlia 5 kla
Adobe Acrobat документ 5.1 MB

Вибір підручників

10 клас

Gramota_Ukr_lit_10_kl_Avramtn_Paxaren-il
Adobe Acrobat документ 2.6 MB
10_kl_Zarub_lit_standart_riven.pdf
Adobe Acrobat документ 5.8 MB
Fizyka (riven standartu)_pidruchnyk dlia
Adobe Acrobat документ 5.1 MB
himija_10kl_2018_Popel.pdf
Adobe Acrobat документ 2.0 MB
LiteraLTD_10_klas_Istoria_Ukr_standart.p
Adobe Acrobat документ 5.3 MB
Sobol_Biologia 10 kl_1-60.pdf
Adobe Acrobat документ 5.4 MB
Васильків_Громадянська освіта_60сторінок
Adobe Acrobat документ 1.5 MB
Гайдамака_Мист(бр)_П_10.укр_(033-17)_V-6
Adobe Acrobat документ 3.9 MB
Гнатюк_ЗаВіт(ст)_П_10.укр_(056-17)_V-60.
Adobe Acrobat документ 1.8 MB
Заболотний_УМ(ст).укр_П_10.укр_(057-17)_
Adobe Acrobat документ 1.8 MB
Захист Вітчизни-Основи медичних знань р-
Adobe Acrobat документ 2.8 MB
Істер_Геом(пог)_П_10.укр_(006-18)_V-60.p
Adobe Acrobat документ 9.3 MB
Ладиченко_ВсІс(рс)_П_10.укр_(041-17)_V-6
Adobe Acrobat документ 3.8 MB
Ривкінд_Інфо(рс)_П_10.укр_(084-17)_V-60.
Adobe Acrobat документ 9.6 MB
Савчук_нiм_мова_10_1_60.pdf
Adobe Acrobat документ 2.8 MB

          У п"ятницю, 23 березня відбулося засідання педагогічної ради, де учителі, які атестуються, звітувалися про роботу у міжатестаційний період

                            15 березня відбулося засідання МО природничого циклу.

Вчителі фізики провели відкриті уроки.Лізанець С.Д. на тему "Переміщення при рівноприскореному русі.Рівняння координати."Рошкович М.М. на тему "Визначення коефіцієнта тертя ковзання. Практична робота."Уроки відвідали члени МО природничо-математичного циклу та дирекція школи.

       Ми приходимо у цей світ завдяки Жінці, і все найсвітліше, що є у нашому житті, пов'язане з нею. Жіночі посмішки, слова підтримки і допомоги, дотик теплої долоні до щоки допомагають чоловікам боротися і перемагати. Без жінок усі багатства світу нічого не варті, бо Жінка в усі часи славилась своєю чарівною вродою, ніжністю, тендітністю. Скільки про неї написано і сказано! 

  Саме 7 березня  під керівництвом педагога-організатора Півкач Л.Ю. проведено  святкову програму

"Ми Вам вклоняємось, дорогі жінки"

         

Гуртківцями "Прекрасне довкола нас"

виготовлено невеличкі подаруночки для наших любих жінок

        

27 лютого 2018 року

відбулося засідання МО класних керівників.

Класним керівником 8-Б класу Бомбушкар В.І.

проведено відкриту виховну годину

на тему

 

«Толерантність врятує світ» 

 

День Святого Валентина 

 

ТИЖДЕНЬ ХІМІЇ 

 

ТИЖДЕНЬ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ 

 

План проведення

 

Понеділок – виставка проектних робіт

Вівторок – «Свято квітів», 6-7 класи

Середа – «Всі тварини – наші друзі», 5-6 класи

Четвер – розв’язування кросвордів

П’ятниця – «У гостях у казки»

(Інсценізація казок «Колобок», 3 клас; «Вовк і семеро козенят», 4 клас)

 

 

 

Вибір і замовлення підручників

Протокол № 2

засідання  педагогічної ради

Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів

Полянської сільської ради

Свалявського району Закарпатської області

 

 

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

 

11 лютого 2018 року проведено фінал  першості  області з волейболу серед команд  юнаків  та дівчат 2001 р. н. і молодші та 2004 р. н. загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна волейбольна ліга України – 2018 рік» у м. Ужгород.

Команда юнаків  2001 р. н. і молодші посіли IV місце.  

Команда юнаків 2004 р. н. і молодші посіли  VI місце.

Команда дівчат 2004 р. н. і молодші –  IV місце.

 

У важкій  боротьбі команда дівчат 2001 р. н. і молодші Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом учителя фізкультури Копосовича І.І. здобули І місце. Команда  нагороджена кубком, грамотами та медалями. 

 

 

29 січня 1918 року поблизу селища Крути на відстані 130 км від Києва відбувся жорстокий, нерівний бій між чотиритисячним військом більшовиків та трьомастами українськими юнкерами, студентами і гімназистами, що обороняли підступи до Києва.

 

Більшість студентів не мали ніякої військової підготовки, були погано озброєні, але стояли на смерть, захищаючи свободу молодої Української держави. Українці відбили кілька атак, під час яких зазнали значних втрат. У перебігу військових дій цей бій вирішального значення не мав та у свідомості багатьох особливого значення набув завдяки героїзму української молоді.  

 

Є багато різних свят, які  подобаються усім і які всі чекають, але найулюбленіше це Новий рік.

Завжди з нетерпінням учні нашої школи  чекають Нового року, з якимось невимовно радісним та казковим передчуттям. Саме так  і розпочалося новорічне свято у школі. Діти  гарно підготувалися до зустрічі нового року, радісно зустріли Діда Мороза та Снігурочку, які привітали усіх присутніх зі святом.

Приємно, що учні нашої  школи  отримали чудові подарунки від голови Полянської сільської ради Дрогобецького І.І.

 

       Педагогічний колектив та  учні 1-11-х класів Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  висловлюють щиру подяку за такі чудові подарунки.  

     

     20 грудня у школі відбулося засідання Ради профілактики за участі дільничного інспектора Титинця В.В. та старости с. Плоске Куштана М.І. 

     

     Вже увійшло у традицію проведення Свята Миколая у Закарпатській облдержадміністрації. Учні Полянської ОТГ також взяли участь у святі. Програма свята була добре продуманою. Учні відвідали Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, де було представлено виставу «Попелюшка». Після закінчення вистави усі зібралися біля головної ялинки міста, на площі Народній. Тут на дітей усіх районів чекала святкова літературна композиція за участі небесних янголів, чортів та головного героя  свята – Миколая. Зі словами побажання на сцену вийшов заступник голови Закарпатської ОДА Петік Олександр Владиславович, який запалив вогник на головній ялинці.

        На закінчення від голови Закарпатської області Геннадія Москаля учні ОТГ отримали подарунки. На цій святковій ноті, під гарними та приємними враженнями усі повернулися додому. 

       

     19 грудня у м. Свалява відбувся відкритий традиційний турнір з волейболу до дня Святого Миколая серед збірних команд юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. 

Команди юнаків та дівчат  Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом тренера Копосовича І.І. у нелегкій боротьбі вибороли І місця. Команди були нагороджені грамотами  солодкими подарунками. 

 

 

Святий Миколай - одне з найулюбленіших народних свят, до якого готуються  з особливою ретельністю.  

Для дітей свято Миколая – особливе, тому що він обов’язково дарує їм подарунки. Діти знаходять різні солодощі вранці під подушкою.

Саме, 19 грудня, учнями 1-4 класів під керівництвом класних керівників Сегеді Л.В., Гудачок Н.Г., Гебеш А.М. та Цільо І.Г., проведено свято «Забілів снігами гай – іде святий Миколай»

 

             Нещодавно учні 2-го класу (вчитель Гудачок Н.Г.)  завершили проект « Пташина їдальня» з активним залученням батьків. В ході цієї роботи діти вчилися доброті, дбайливому ставленню до природи, до птахів; знайомилися з особливостями їх життя, раділи від усвідомлення того, що, коли ділитися крихтами, можна врятувати птахів від загибелі; учні закріпили знання про те, чим годують птахів узимку.  Діти  розвісили годівнички  на шкільному подвірї. Злітаються птахи до своїх їдалень і щиро дякують дітям за смачну  їжу.