У підсумках акції "Шанс на життя" учнями школи зібрано кошти у сумі 9 864 гривні, які були передані на лікування учениці 6-Б класу Плосківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Гартавел Ганні. 

        Вчитель - непроста та благородна професія. Вчителі - це ті люди, які допомагають нам пізнавати світ день за днем. Вони не тільки вчать нас математиці, літературі або фізиці тощо. Вчителі докладають зусиль, щоб ми були дружніми, ввічливими, старанними та розвивали свої здібності й таланти. Адже учитель є не тільки викладачем якогось предмету, він також вихователь для дітей та підлітків. 

          29 вересня у школі відзначено День учителя. Учні школи привітали учителів з їх професійним святом, побажали успіхів, творчого розвитку та професійного натхнення!

        

      Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

     Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

     Волонтер (англ. - доброволець) - людина, яка вільно, а не переслідуючи якісь корисливі цілі, займається діяльністю на користь суспільства;

    - людина, яка допомагає іншим;

    - особистість, яка свідомо, добровільно, безкоштовно діє в різних сферах          життя;

    - людина, у якої активна життєва позиція.

      Саме учні, яким притаманні усі ці риси, є членами волонтерського загону "Милосердя" у школі.

    Днями вони відвідали одиноку стареньку бабусю, якій запропонували свою допомогу та віднесли зібрані учнями школи продукти харчування. 

 

 

Девіз


Якщо буде світло в душі, буде краса в людини,
Якщо є краса в людини, буде гармонія в домі,
Якщо є гармонія в домі, буде порядок у нації,
Якщо є порядок у нації, буде мир у світі.

У школі проходить акція милосердя